19

Thursday, July

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Deska tarasowa bangkirai
 /  /  /  / Deska tarasowa bangkirai
Deska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Deska tarasowa bangkirai (8)Ciekawą propozycją dla osób, które chcą w oryginalny sposób wykończyć swój taras są deski z drewna egzotycznego. Wśród nich warto zwrócić uwagę na drewno bangkirai. Pochodzi ono z Azji południowo-wschodniej i jest coraz chętniej wykorzystywane jako materiał podłogowy. Innym określaniem bangkirai jest Yellow Balau.

Deska tarasowa bangkirai jest odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, atak grzybów i szkodników. Kolor drewna waha się od jasno- do ciemnobrązowego i dobrze komponuje się z zielenią ogrodu czy roślinnością na tarasie. Trasy z tego egzotycznego drewna bardzo dobrze sprawdzają się w naszym klimacie.
Drewno bangkirai jest łatwe w pielęgnacji, wystarczy użyć środka dedykowanego do desek tarasowych. Systematyczne nanoszenie ochronnej warstwy oleju do drewna zawierającego filtry UV zapobiegnie zaś patynowaniu drewna.

Trwałość i ciekawy wygląd sprawia, że deska tarasowa bangkirai będzie bardzo dobrym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie solidność, oryginalność i estetykę.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts
Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, geodeta Chełmża, usługi dźwigowe żagań