18

Wednesday, July

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Domy z drewna
Domy z drewna

Domy z drewna

Domy z drewna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Domy z drewna (1)Polska się rozbudowuje. W centrach naszych miast powstają coraz to nowsze i większe biurowce, lśniące nowymi, szklanymi elewacjami a granice kolejnych metropolii są, niemal co kilka lat, przesuwane, tak, że miasta wchłaniają okoliczne wsie przekształcając je w nowe dzielnice mieszkalne. Te zaś często stają się prawdziwymi sypialniami wielkich miast a domy i mieszkania kupują tu rzesze pracowników korporacji, którzy po cały dniu spędzonym pośród miejskiego zgiełku, chcą wrócić do domu w spokojnej, cichej okolicy. Obrzeża i dzielnice podmiejskie oferują połączenie najważniejszych zalet miasta, jak choćby komunikacja miejska i stosunkowo dobry dojazd, z uspokajającym, sielankowym,  wiejskim klimatem.

Spora część z nas decyduje się na jeszcze inne rozwiązanie ? zakup własnej działki i wybudowanie domu od podstaw. Nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, wymaga na pewno dużo więcej czasu. W zamian jednak zyskujemy możliwość stworzenia własnego miejsca zgodnie z naszym wyobrażeniem. Jednym z trendów, który zdobywa ostatnio polski rynek, są domy z drewna.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts
okna antywłamaniowe Radom Puławy, Primacon przenośniki rolkowe, wynajem igłofiltrów elastycznych, laweta Golub-Dobrzyń, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Lampa wisząca Gracia 40cm, przenośniki Primacon