16

Thursday, August

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Kierunek kształcenia
 /  /  /  / Kierunek kształcenia
Kierunek kształcenia

Kierunek kształcenia

Kierunek kształcenia
1 vote, 4.00 avg. rating (84% score)

Kierunek kształceniaKończę gimnazjum i zastanawiam się, jaką dalszą drogę wybrać. Nie mam zbyt sprecyzowanych zainteresowań, ale wiem, że mam pewne zdolności plastyczne. Myślałam, że mój wybór to mogłaby być na przykład architektura krajobrazu. Mam poczucie, że umiałabym odnaleźć się tam pod względem estetycznym, a cała reszta też nie wydaje się specjalnie trudna.

W moim mieście ten kierunek oferuje technikum ogrodnicze. Wybrałam się tam na dni otwarte i okazało się, że mam szanse się dostać. Co prawda architektura krajobrazu jest dość obleganym kierunkiem, ale gdybym się bardzo sprężyła, to powinno mi się to udać. Uznałam, że w takim razie powinnam to potraktować poważnie i zmobilizować wszystkie siły, żeby osiągnąć to, co sobie wymarzyłam.
Wydaje mi się zresztą, że to dobry pomysł. Coraz więcej ludzi potrzebuje pomocy przy projektowaniu i pielęgnowaniu ogrodów, a zatem architektura krajobrazu powinna w przyszłości zapewnić mi pracę i pieniądze. Zatem chyba nie będę kombinować, tylko zdecyduję się na to.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Tags: przeszczep łąkotki warszawa, szycie firan kędzierzyn, drążenie foremników, blog początkującego elektronika, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, kaplica Santori, etykiety inspekcyjne z datą, Drepo zadaszenia tarasów, vetrex-v90-alphaline, Szamba Betonowe Brzozów, Wiedzopedia
Related posts
Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Szamba Betonowe Ropczyce, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, płytki łazienkowe Apavisa, laweta Golub-Dobrzyń, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120