22

Monday, October

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Kierunek kształcenia
 /  /  /  / Kierunek kształcenia
Kierunek kształcenia

Kierunek kształcenia

Kierunek kształcenia
1 vote, 4.00 avg. rating (84% score)

Kierunek kształceniaKończę gimnazjum i zastanawiam się, jaką dalszą drogę wybrać. Nie mam zbyt sprecyzowanych zainteresowań, ale wiem, że mam pewne zdolności plastyczne. Myślałam, że mój wybór to mogłaby być na przykład architektura krajobrazu. Mam poczucie, że umiałabym odnaleźć się tam pod względem estetycznym, a cała reszta też nie wydaje się specjalnie trudna.

W moim mieście ten kierunek oferuje technikum ogrodnicze. Wybrałam się tam na dni otwarte i okazało się, że mam szanse się dostać. Co prawda architektura krajobrazu jest dość obleganym kierunkiem, ale gdybym się bardzo sprężyła, to powinno mi się to udać. Uznałam, że w takim razie powinnam to potraktować poważnie i zmobilizować wszystkie siły, żeby osiągnąć to, co sobie wymarzyłam.
Wydaje mi się zresztą, że to dobry pomysł. Coraz więcej ludzi potrzebuje pomocy przy projektowaniu i pielęgnowaniu ogrodów, a zatem architektura krajobrazu powinna w przyszłości zapewnić mi pracę i pieniądze. Zatem chyba nie będę kombinować, tylko zdecyduję się na to.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Tags: przesłony wodoszczelne, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, kaplica Santori, etykiety inspekcyjne z datą, kinesiotaping bielsko biała, highlightersmink, orienteering miejski na imprezę integracyjną, GAP Fakturowy BMW, standy eliptyczne cena druku, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Wiedzopedia
Related posts
Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, usługi dźwigowe żagań, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Primacon taśmy transportujące, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00