22

Monday, October

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Kobiety na placu budowy
 /  /  /  / Kobiety na placu budowy
Kobiety na placu budowy

Kobiety na placu budowy

Kobiety na placu budowy
1 vote, 4.00 avg. rating (84% score)

Kobiety na placu budowyW społeczeństwie panuje stereotyp, że dla przedstawicielek płci pięknej nie ma miejsca na placu budowy. Nic bardziej mylnego!

Jeżeli jesteś kobietą i marzysz o uczestniczeniu w pracach budowlanych musisz odpowiednio zadbać o swoje wykształcenie. Kierunkiem studiów mogącym Ci w tym pomóc jest architektura. Po jego ukończeniu możesz nie tylko projektować przeszklone biurowce, ale również zostać kierownikiem budowy i nadzorować prace bezpośrednio.
Jeżeli obawiasz się, że Twoje umiejętności rysunku nie pozwolą Ci na te studia – nic bardziej mylnego! Architektura nie jest wykładana na ASP a co za tym idzie, wystarczy, że nauczysz się podstawowych zasad dotyczących perspektywy i stawiania kresek. Nie jest to aż tak wielkie poświęcenie, a otworzy przed Tobą wiele ścieżek kariery.
Architektura uważana jest za kierunek bardzo przyszłościowy i elitarny. Nic w tym dziwnego – z jednej strony, zapotrzebowanie na budynki mieszkalne na pewno nie spadnie, z drugiej zaś – do kierowania pracami budowlanymi i udzielania zezwoleń na funkcjonowanie budynków, w których mieszkać będą ludzie, jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Tags: rozstępy biceps, balayage fryzjer kraków, ra nails lakier hybrydowy, glutamina katowice, turnabol, kreda sisa, etykiety inspekcyjne z datą, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Tynk mozaikowy Lakma, vetrex-v90-alphaline, endoskop laryngologiczny sinutronic
Related posts
niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, przenośniki Primacon, Umywalka narożna Simas Arcade, przeszczep chrząstki warszawa, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00