22

Monday, October

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Nowe zainteresowania
Nowe zainteresowania

Nowe zainteresowania

Nowe zainteresowania
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nowe zainteresowaniaOstatnio poznałam wielu nowych, ciekawych znajomych. Mają oni różne ciekawe pasje, którymi się ze mną podzielili. Jedną z nich jest architektura. Nie zdawałam sobie sprawy, że może ona kryć w sobie tyle ciekawych rzeczy. Stare budowle zawsze wydawały mi się nudne i przewidywalne, a moi znajomi pokazali mi, że jest zupełnie inaczej i że się myliłam.

Idąc za ich przykładem, zaczęłam się interesować tą dziedziną wiedzy. Odkryłam, że architektura jest szalenie ciekawa i łączy w sobie przeróżne dziedziny wiedzy. Bo to przecież i matematyka, która jest potrzebna do wyliczenia proporcji i innych zmiennych, i jakieś umiejętności artystyczne. W sumie dotarło do mnie, że do tej pory miałam całkiem niewielkie pojęcie o tym, czym jest ta dziedzina wiedzy.
Okazało się w pewnym momencie, że architektura stała się także moją pasją. Już teraz mogę rozmawiać z moimi znajomymi jak znawca tematu, a nie jak laik, którym do tej pory byłam. Ogromnie się cieszę, że w ten sposób mogłam poszerzyć moje horyzonty.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Tags: Fotoprzekaźnik Sick, Fotoodmładzanie żary, balayage fryzjer kraków, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Usuwanie owłosienia żary, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, onlynails cennik, biceps 34cm, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, CPE Gliwice
Related posts
Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, przenośniki Primacon, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, armatura łazienkowa Dornbracht, przeszczep chrząstki warszawa, płytki łazienkowe Apavisa, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis