18

Wednesday, July

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
 /  /  / Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tak jak i w przypadku budowy szamba, również na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków musimy posiadać określony projekt, spełniający normy budowlane, ale nie musimy się starać o pozwolenie na budowę, jeśli dobowa przepustowość nie przekracza 7,5 m3/d. Dodatkowym atutem jest także fakt, że przed rozpoczęciem inwestycji nie musimy się starać o ustalenie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu.

Firmy montujące urządzenia z reguły starają się pomóc w kompleksowym załatwieniu formalności.
Wykonanie projektu i jego realizacja wiąże się z wyborem określonej oczyszczalni.
Wszystko zależy od tego czy chcemy rozbudować istniejące do tej pory urządzenia, czy myślimy o zupełnie nowym projekcie.
Przydomowe oczyszczalnie ścieków mogą dzielić się na tlenowe i beztlenowe. Jest to związane z procesem oczyszczania ścieków.
Na decyzję o rodzaju oczyszczalni najczęściej ma wpływ wielkość działki, ale także poziom wód gruntowych czy bliskość innych zbiorników wodnych.
Jako metodę oczyszczanie można wybrać filtr piaskowy, drenaż rozsączający.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków sprawdzają się także doskonale na mniejszych terenach i nie ma problemu ze znalezieniem właściwego projektu.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts
Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, depilacja laserowa n25, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, przenośniki rolkowe Primacon, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15