18

Wednesday, July

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Szamba betonowe
 /  /  / Szamba betonowe
Szamba betonowe

Szamba betonowe

Szamba betonowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

szamba-betonowe-5Wiele osób zadaje sobie pytanie co jest lepsze, ekologiczne zbiorniki na nieczystości z tworzyw sztucznych czy tradycyjne szamba betonowe. Przy wyborze szamba powinniśmy się przede wszystkim kierować naszymi potrzebami i jaką funkcję ma pełnić wybrany zbiornik.
Szamba betonowe to wciąż najczęściej spotykane rozwiązanie, poparte wieloletnim doświadczeniem jego użytkowników. Taki zbiornik cechuje zazwyczaj duża masa co powoduje że znacznie lepiej osiada on w gruncie, dzięki czemu nie grozi mu podmycie przez wody gruntowy i związane z tym przemieszczenie. Taka sytuacja zdarza się często w przypadku zbiorników z tworzywa i dochodzi do ich rozszczelnienia i wycieku nieczystości bezpośrednio do gruntu.
Szamba betonowe są też bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne dzięki swojej solidnej konstrukcji i materiałowi z którego zostały zrobione. Ważną zaletą jest również ich stosunkowo niska cena. Jednak decydując się na to rozwiązanie musimy liczyć się z dosyć kłopotliwym montażem zbiornika, które lepiej zawsze polecić wyspecjalizowanej firmie, która zagwarantuje odpowiedni montaż i szczelność podłączenia do sieci kanalizacyjnej.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts
Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, płytki łazienkowe Apavisa, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, salon kosmetyczny N25, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11