22

Monday, October

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Wybór studiów
 /  /  / Wybór studiów
Wybór studiów

Wybór studiów

Wybór studiów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wybór studiówMuszę się teraz skupić na wyborze studiów, ponieważ to tak naprawdę będzie determinować całe moje przyszłe życie. Mam tak wiele zainteresowań, że nie do końca wiem, co wybrać, ale chyba najbliższa jest mi architektura. Zawsze lubiłam rysować i projektować, a do tego jestem poukładana i lubię nauki ścisłe, co teoretycznie powinno mi pozwolić odnieść sukces w tej dziedzinie.

Zakładam, że jeżeli uda mi się dostać się na studia i je ukończyć, powinnam dać sobie radę na rynku pracy. Zdaję sobie sprawę, że najważniejsze do dostać się do dobrej pracowni architektonicznej i mieć dobrego przewodnika. Architektura to tak naprawdę wypadkowa nauk ścisłych i artystycznych, więc niekoniecznie można ją traktować tak jak każdy inny zawód. Wiem jednak, że przy odrobinie szczęście powinnam sobie poradzić.
Mam poczucie, że architektura przyniesie mi wiele ciekawych wyzwań życiowych. Myślę, że to jest dziedzina, w której będę mogła się w pełni zrealizować, a ponadto uda mi się to połączyć z zarabianiem pieniędzy.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Tags: kawitacja kielce, Tanie multiplikatory, balayage fryzjer kraków, Wiedzopedia, żwir siany ostrów, endoskop laryngologiczny sinutronic, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, pantomograf Gliwice, plisy Oświęcim, zeltiq Warszawa, mezoterapia vivaderm
Related posts
Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, laweta Golub-Dobrzyń, taśmy transportowe Primacon, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, salon kosmetyczny N25