18

Wednesday, July

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Wybór szkoły
 /  /  / Wybór szkoły
Wybór szkoły

Wybór szkoły

Wybór szkoły
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wybór szkołyJestem teraz na etapie, kiedy muszę zdecydować, jaką szkołę wybrać. To ważny wybór, bo przecież łączy się z resztą mojego życia. Mam mnóstwo pomysłów i staram się coś wybrać. Chyba najbardziej interesuje mnie architektura, zwłaszcza krajobrazu. Projektowanie ogrodów czy ogółem przestrzeni zielonej jest chyba czymś, co mi się spodoba i co może w przyszłości zapewnić mi dobrą pracę.

Kiedy już sprecyzowałam, co chcę robić w przyszłości, musiałam zastanowić się, jak to osiągnąć. Architektura krajobrazu była w ofercie tylko jednego technikum w okolicy, w dodatku w mieście obok. Ten wybór wiązałby się zatem z koniecznością mieszkania w internacie. W sumie to mogłoby być nawet całkiem ciekawe, więc uznałam, że się na to zdecyduję.
Realnie patrząc, mogę przypuszczać, że ten kierunek rzeczywiście może mi zapewnić przyszłość. Architektura krajobrazu będzie coraz bardziej doceniana. w końcu coraz więcej ludzi ma domy z ogrodami, o które trzeba zadbać. Podobnie jest z zieloną przestrzenią miejską.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts
N25 opalanie natryskowe, separator koalescencyjne z bypassem, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, tanie taxi ketrzyn, taśmy transportowe Primacon, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu