22

Monday, October

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Wykształcenie
 /  /  / Wykształcenie
Wykształcenie

Wykształcenie

Wykształcenie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

WykształcenieOstatnio nadszedł czas, kiedy muszę się określić, co chcę robić w życiu. Oznacza to po prostu wybór studiów. Mam mnóstwo pomysłów i koncepcji, ale chyba najbardziej interesuje mnie architektura i to pewnie ten kierunek wybiorę.

Chciałabym, żebym w przyszłości dała radę połączyć pasję i pracę zarobkową. Podobno zresztą jest to najlepszy sposób na życie. Wydaje mi się zatem, że w takiej sytuacji architektura będzie dobrym wyborem, bo da mi nie tylko zaspokojenie potrzeb estetycznych, jak i możliwość zarabiania pieniędzy. Tyle tylko, że są to trudne studia, a przede wszystkim ciężko jest się na nie dostać. Zatem jeżeli zamierzam rzeczywiście wybrać tę drogę, muszę się porządnie wziąć do roboty, żeby potem nie mieć pretensji do siebie samej.
Zakładam, że jeżeli uda mi się dostać i utrzymać na studiach, potem już nie będzie problemów z ciągiem dalszym. Wiem, że architektura to trudne studia i ciężka praca, ale powinnam sobie poradzić i potem, w przyszłości, osiągnąć sukces, do którego dążę.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Tags: kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, fluorokrzemian glinu, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Tynk silikonowy Lakma, docieplenie granulatem Radom, internorm okno kf410, elwix torba, usuwanie graffiti toruń, Szamba Betonowe Lesko, zeltiq Warszawa
Related posts
wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, N25 opalanie natryskowe, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, tanie taxi ketrzyn, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Primacon taśmy transportowe