22

Monday, October

Budowa hali i zabudowa stoisk targowych Jaworzno

Wymarzony zawód
Wymarzony zawód

Wymarzony zawód

Wymarzony zawód
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wymarzony zawódKiedy zastanawiam się, jaki zawód wybrać, na myśl przychodzą mi różne koncepcje. Mam bowiem mnóstwo zainteresowań i w zasadzie każda dziedzina wiedzy stanowi dla mnie coś ciekawego. Niemniej jednak chyba architektura mogłaby być moim wymarzonym zawodem.

Zawsze bardzo interesowały mnie style architektoniczne. To, co pozostawili po sobie nasi przodkowie, pozwala prowadzić bardzo ciekawe badania antropologiczne, a budownictwo jest takim elementem, na którym pozostał wyraźny ślad kreatywnej działalności człowieka. I kiedy pomyślę, że ja również mogłabym taki ślad zostawić, czuję, że bardzo chciałabym to zrobić. Dlatego moim wyborem będzie architektura, mimo iż wiem, że to ciężkie studia.
Oczywiście zdaję sobie sprawę również z tego, że aby być dobrym architektem, trzeba się bardzo starać. Uważam jednak, że dam radę i że architektura jest pomysłem, który w stu procentach spełni pokładane w nim nadzieje. Wierzę w to i muszę się szybko zacząć przygotowywać do tego, by się na te studia dostać.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Tags: Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, lpk110, szycie firan kędzierzyn, Tynk silikonowy Lakma, vetrex-v90-alphaline, złomowanie auta tarnobrzeg, Fotoodmładzanie żary, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Stojaki na ulotki - Brooklyn, Szamba Betonowe Piaseczno, drążenie foremników
Related posts
gabloty korkowe Paraga Centrum, laweta Golub-Dobrzyń, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, wynajem igłofiltrów stalowych, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Dębki kalendarz imprez 2016, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14